
Подушка для підвісного крісла-кокон матеріал рогожка
3 707 ₴
- В наявності
- Код: 00185
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір подушки:
довжина 200 см
ширина 60+60см
Наповнювач подушки: холофайбер.
Матеріал чохла: рогожка
Можливі варіанти по тканині:
Терміни виробництва: до 2-7 робочих днів.
Запуск в роботу із задатком 500 грн
Перед замовленням обов'язково з'ясуйте наявність матеріалу. Для цього вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Графітовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 60 см |
| Вага | 8 кг |
| Загальне | |
| Тип | Для крісла |
| Основний матеріал наволочки | Габардин |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Для підвісного крісла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 707 ₴




