
Сходинки для собачки . Пандус для собачок Лежанка 60*40 Комплект
2 545 ₴
- В наявності
- Код: 00180/21.70комплект
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 28см
Ширина 40см
Довжина 55 см
Висота сходинок 13 см
Лежанка 60*40*5 см. Подушка з'ємна , двостороння зі з'ємним чохлом
Тканина велюр антикіготь
Виготовлення до 2 робочих днів.
Запуск в роботу із задатком 300 грн
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Бордовий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 545 ₴
