
Матрац для собак та котів S 60*40*5 тканина антикіготь з подушкою бордовий
1 111 ₴
- В наявності
- Код: 3008.13 S П
Матрац – стане улюбленим місцем для комфортного відпочинку вашого улюбленця. Виготовляється тільки із преміальних матеріалів високої якості.
Матеріал матраца – велюрова тканина високої плотності з функцією антикіготь. Тактильно приємний матрац добре тримає форму і дуже зручний у домашньому догляді. З'ємний чохол на блискавці. Матрац легко піддається чищенню та пранню в пральній машинці в делікатному режимі.
Як наповнювач використовується еластична піна (ППУ). Наповнювач відмінно підтримує тіло вихованця і дозволяє йому максимально розслабитися під час відпочинку чи сну.
Розміри
S 50х50х5см – для котиків та собак до 12 кг (собачки: ши-тцу, французькі бульдоги, цверг-шнауцери, вест хайленд уайт тер'єри, пекінеси та котики: мейн-куни, британські висловухі);
S 60х40х5см – для котиків та собак до 12 кг (собачки: ши-тцу, французькі бульдоги, цверг-шнауцери, вест хайленд уайт тер'єри, пекінеси та котики: мейн-куни, британські висловухі);
M 80х60х6 см – для середніх собак вагою до 20 кг (собачки: коргі, бігль , американські бультер'єри, англійські бульдоги);
L 100х70х8 см – для великих порід собак вагою до 35 кг (собачки: сиба-іну, кане-корсо, лабрадори, боксери, стаффордширські тер'єри);
XL 120х80х8 см – для найбільших порід собак до 50+ кг (собачки: ріджбеки, вівчарки, акіта-іну, великі кане-корсо, веймаранери)
Ціна представлена в розмірі S, 60*40*5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | S |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 1 111 ₴

