
Драбинка для собак маленької породи 40*30*50 капучіно на чотири щаблі
1 537 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00180.4.13
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 10 см
Комфортні для собачок 1,5-2,4 кг
Відправка із задатком 300 грн
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Велюр |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Наповнювач | Синтепон |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴
