
Сходинки для собачки (Висота входу 30 см) , пандус , трап
3 129 ₴
- В наявності
- Код: 00180.65.21 л
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40см
Ширина 40 см
Довжина 65 см
Підходить для ліжок до 60см
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Відправка із задатком 300 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Домівка |
| Наповнювач | Синтепух |
| Особливості | Знімна подушка |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розмір | XL |
| Вага паковання | 10 кг |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Загальне | |
| Тип обладнання | Гірка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 129 ₴

