
Ігровий комплекс з будиночком, лежанками і кігтеточками для котика. Оббивка ковролін.
14 039 ₴
- В наявності
- Код: 00178
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 210 см. Основа 68х68 см.
Матеріал кігтеточки — бавовняний канат.
Оббивка ковралін
Запуск в роботу із задатком 2000 грн, виготовлення 10 робочих днів
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 039 ₴



