
Трап гірка Сходинки для собачки h40*60*70
2 121 ₴
- В наявності
- Код: 00180.40.60.70
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40см
Ширина 60см
Довжина 70 с
Висота сходинок 20см
Глибина 35см .
Верхня тканина - велюр з функцією антикіготь і антиковзання, боковинка гладенький велюр антикіготь . Вага сходинок 15 кг достатньо для того щоб не їздити по полу, коли собачка забігати е на них .
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Манеж |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
| Загальне | |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип обладнання | Гірка |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 121 ₴





