
Ігровий комплекс для кота з кігтеточкою 180*60*100. Обмотка сизаль
14 645 ₴
- В наявності
- Код: 00151.12.13.сиз
Комплекс для котиків крупних порід
Розміри 100*60, висота 185 см
Обмотка сизаль 8 мм
Просторий будиночок, де котики люблять ховатися , призначений для крупних котиків . Великий гамачок ,в якому помістяться навіть два котики . Зручний лежак , де котик зможе стежити за тим що відбувається навкруги.
Сам комплекс стійкий , розрахований навіть на самі інтенсивні ігри.
Обмотка джгут сизалевий 8 мм , проклеєний по всій довжині . Можливе виконання обмотки в хлопковому або сизаоевому джгуті , це вплине на цінову політику
Оббивка меблева тканина , є вибір кольорів під кожен інтер'єр
Колір на вибір
. Оббивка меблева тканина
Виготовлення 7 робочих днів
Запуск в роботу із задатком 2000 грн
Перед святковими днями виготовлення до 15 робочих днів
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Товщина | 8 мм |
- Ціна: 14 645 ₴



