
Будинок для котика з кігтеточкою. Оббивка ковролін.190*68*68
13 029 ₴
- В наявності
- Код: 00128.190
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 68*68см , висота 190
Оббивка ковралін
Обмотка джгут 8 мм.
кольорова гамма , підберемо під кожен інтер'єр
Комплекс стійкий , витримає навіть шалені ігри вашого улюбленця . Витримає вагу до 35 кг комплекс з поличками підходить для котиків , які люблять свій простір, та затишок , де можна заховатися,а також спостерігати за діями , які відбуваються навкруги
Колір на вибір.
Виготовлення 7 робочих днів , запуск в роботу із задатком 2000 грн
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 029 ₴
