
Подушка, матрац на підлогу ,підвіконня і в укриття 90*60 сірий
1 515 ₴
- В наявності
- Код: 90*60
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комфорт у будь-яких умовах!
М’який матрац для організації ігрової зони на полу чи підвіконні або сховища — ідеальний вибір для тих, хто цінує зручність незалежно від обставин.
✅ Комфорт у сховищі — забезпечує тепло, м’якість і підтримку навіть у холодних або тісних умовах.
✅ Надійна фіксація — зручні зав’язки тримають матрац на місці.
✅ Міцна тканина та м’який наповнювач — служить довго, не втрачає форму.
✅ Легко чиститься та зберігається — просто скласти, перенести або сховати.
В комплекті йдуть 2 подушечки
Для роботи, відпочинку чи безпеки — завжди з комфортом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | велюр |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Бежевий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 90 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Вага | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515 ₴





