
Матрац для тварин М+ 90*60*4 тканина антикіготь
1 515 ₴
- В наявності
- Код: 3008
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🖤 Комфорт для двох хвостиків від Zzk.in.ua 🐾
Лежанка розміром 90×65×4 см — ідеальне місце для відпочинку навіть для двох улюбленців!
✅ Дві м’які подушки — кожен знайде свій куточок для сну.
✅ З’ємні чохли на лежанці та подушках — легко зняти, випрати й повернути свіжість.
✅ Тканина антикіготь — витримує навіть найактивніші “замісики”.
Стильна, практична й надзвичайно затишна 💛
Подаруй своїм улюбленцям комфорт від Zzk.in.ua!
📦 Відправка щодня (крім неділі)
🩶 Виготовляємо в шести кольорах
Термін 1-2 робочі дні
Запуск в роботу із задатком 300 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515 ₴






