
Лежанка для тварин 60*40 ваніль . М'яке місце для тварин
від 1 414 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00571.60.40. S
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Він зроблений із меблів м'який овюр. Тканина легко очищається від шерсті та переться в машинці.
Усередині ліжка є двостороння подушка, можна перевертати різними фактурами назовні, або Лежанка для собак та кошенят S 60х40*18 зміщувати окремо як подушку.
Холофайбер йде як наповнення. Він м'який і водночас добре тримає форму.
Лежак можна чистити від шерсті пилососом або ж почистити в машинці (дієтне прання 30 градусів).
Власне виробництво
Великий вибір кольорів
Є у двох розмірах S і M.
S: зовнішній край — 60*40 (см)
Внутрішнє місце — 38х28 (см)
подушка — 42х32 (см), висота борту — 18 см
М: за ціною*10%
зовнішній край — 70x60 (см)
внутрішній проєм60*50
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | S |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 414 ₴



