
Тубус лежанка для кота 70*35*35 оббивка ковролін
2 828 ₴
- В наявності
- Код: 00210.10
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тубус -лежанка для котиків . Розміщення настінне . Оббивка ковралін . Розмір 70*35*35см .Власне виробництво , виготовлення 3 роб дні . Вибір кольору
Виготовлення після задатку 20% .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень, Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Колір | Сірий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 828 ₴

