
Сідушка на мебли 65*55-2 шт коричнева
1 414 ₴
- В наявності
- Код: 65/55/2
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сідушка , м'яка частина в крісло . Розмір глибина 50 ширина 65*2=130 смнаповнення паралон 5 см . Тканина меблевий велюр . Можливе виконання з водовідштовхуючої тканини . Виготовлення 2 робочі дні. Запуск в роботу із задатком 200 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Колір | Різні кольори |
| Загальне | |
| Форма | Фігурна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Матеріал наперніка/чохла | велюр |
| Кількість подушок у наборі | 1 шт. |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Призначення | Для сидіння |
| Тип | Для крісла |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 5 см |
| Довжина подушки | 55 см |
| Ширина подушки | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 414 ₴

