
Подушка для первісного крісла-кокон . Тканина водовідштовхуюча
2 676 ₴
- В наявності
- Код: 00133 окс
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір подушки 150*110 см висота 15 см(-+1-2см)
В комплект входять два підголовники
Наповнювач холофайбер
Тканина оксфорд — водонепроникна
Кольори в наявності: червоний, темно сірий , , сірий , коричневий, бежевий решта під замовлення . Виготовлення 2 робочих дні
Розмір подушки:
довжина 110 см
ширина 150 см
Наповнювач подушки: холофайбер.
Матеріал чохла подушки оксфорд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 12 см |
| Довжина подушки | 110 см |
| Ширина подушки | 150 см |
| Вага | 5000 кг |
| Основні атрибути | |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 676 ₴

