
Подушка для підвісного крісла-кокон 120*65-2шт
2 878 ₴
- В наявності
- Код: 00121
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір подушки:
довжина 120*65-2
Наповнювач подушки: холофайбер.
Матеріал чохла подушки: оксфорд
Можливі варіанти щодо тканини:
Рогожка (+500 грн.)
Терміни виробництва: до 3 робочих днів.
Виготовлення із задатком 300 грн
Перед замовленням обов'язково уточніть наявність матеріалу. Для цього Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 650 мм |
| Основні атрибути | |
| Наявність внутрішнього чохла | Немає |
| Наповнювач | Синтепух |
| Комплектація знімним чохлом | Немає |
| Форма | Фігурна |
| Застібка чохла | Молния |
| Довжина | 1000 мм |
| Призначення | Для підвісного крісла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 878 ₴




