
М'яка частина на крісло Мамасан 115*115 . Тканина Водовідштовхуюча
2 525 ₴
- В наявності
- Код: 00120/1
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 115*115см
Тканина Водовідштовхуюча
Виготовлення 3 робочі дні
Запуск в роботу із задатком 300 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1120 мм |
| Основні атрибути | |
| Наявність внутрішнього чохла | Немає |
| Наповнювач | Синтепух |
| Комплектація знімним чохлом | Немає |
| Застібка чохла | Молния |
| Довжина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 525 ₴


