
Лежанка для собак та котів M 70x50
2 323 ₴
- В наявності
- Код: 00571.70.50.M.90
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір лежанки M 70x50 см, висота бортиків 18 см.
Виготовлений з меблевої тканини м'якої велюр. Тканина легко чистити від шерсті та прати в машинці.Усередині лежака є двостороння подушка 60х40 см, можна перевертати різними кольорами назовні або використовувати окремо як подушку.Як наповнювач йде холлофайбер. Він м'який і при цьому добре тримати форму Відшиваємо під замовленняЄ великий вибір кольорів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 323 ₴






