
М'яка частина на диван Мамасан 170*115 . Тканина Водовідштовхуюча
3 606 ₴
- В наявності
- Код: 00120
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 170*115см
Тканина Водовідштовхуюча
Виготовлення 3 робочі дні
Запуск в роботу із задатком 300 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Синтепух |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Застібка чохла | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Висота | 1120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 606 ₴



