
Сходинки для собачки. Пандус для собачок . Акція.
2 386 ₴
- В наявності
- Код: 00180.55.13
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 42см
Ширина 42 см
Довжина 55 см
Висота сходинок 14 см
Глибина сходинок 19 см
Підходить для ліжок до 60 см
Колір на вибір.
Для замовлення чи консультації Вам достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим спеціалістам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Загальне | |
| Тип обладнання | Гірка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 386 ₴


