
Пандус для собачки с подушкой всередині світло бежевий
2 272 ₴
- В наявності
- Код: 00202.12
Г
В домі, де живуть маленькі собачки, дуже корисно мати такий аксесуар. Горочка допоможе як господарям, так і улюбленцям . Позбавить необхідності постійно допомагати з підйомомна меблі та від тривоги, що маленький невдало зіскочить ,. Ідеально розрахований кут для комфортного підйому та спеціальна антиковзаюча тканина зверху Пандус відмінний помічник та захисик від травм , а також комфортний будиночок для відпочинку. Розміри висота 38х75х42. Всередині м’яка подушечка. Є в наявності на праву і на ліву сторону вхід
Габарити:
висота 38 см
ширина 40 см
Довжина 75см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Вид обладнання | Гірка |
| Розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 380 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Особливості | Знімна подушка |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Тип | Домівка |
| Вид тварин | Собаки |
- Ціна: 2 272 ₴
- Спосіб упаковки: коробка


