
Игровой комплекс для кота с когтеточкой гамаком и
10 575 ₴
- В наявності
- Код: 00151.511.05
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 100*60 см
Висота 185 см
Колір на вибір.
Оббивка меблевий велюр
Є вибір кольору
Виготовлення 10 робочих днів
Запуск в роботу із задатком 2000грн
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 575 ₴

