
Будиночок для кота з кігтеточкою
9 595 ₴
- В наявності
- Код: 00128.180.11.18
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 180 см. Основа 60х60 см.
Оббивка меблевий велюр
Обмотка джгут 8 мм
Виготовлення 10 робочих днів, запуск в роботу із задатком 2000 грн
Можливий варіант 190 см. Основа 68х68 см. Ціна на сайті zzk.in.ua
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Стан | Створити |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Фанера, Дерево |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 595 ₴


