
Будиночок для кота з кігтеточкою
10 403 ₴
- В наявності
- Код: 00128 .190.11.18
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 180 см. Основа 60х60 см.
Можливий варіант 190 см. Основа 68х68 см. Ціна 8000 грн.
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Оббивка килимом +30% до вартості. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Створити |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Фанера, Дерево |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 403 ₴


