Топ

Ігровий комплекс із будиночком Стінлі. Оббивка ковролін.
13 635 ₴
- В наявності
- Код: 00192сиз
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 75*50 см. Висота 180 см.
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Матеріал | Сизаль |
| Розміщення | Підлогове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 635 ₴




