Висота 30 см
Ширина 35 см
Довжина 40 см
Висота сходинок 15 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 300 мм |
| Загальне | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розмір | S |
| Матеріал | Текстиль |
| Вага паковання | 6 кг |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴




