
Ігровий комплекс із будиночком для кота. Оббивка ковролін. Хлопковий жгут.
15 049 ₴
- В наявності
- Код: 00179.1
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал оббивки: ковролін.
Загальна висота 150 см. Основа 70х50 см.
Лежанка 70x35 см
Хлопковий жгут
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Матеріал | Джут |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Полиэстер, Велюр |
| Тип | Будка |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 049 ₴

