
Комплекс для котиків із будиночком і кігтеточкою
6 444 ₴
- В наявності
- Код: 00170
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарний комплекс для котиків Стійкий . Котики його не зрушать навіть при самих шалених іграх
Розмір висота 110 см , основа 60*60
Обмотка джгут 8 мм .
Оббивка ковраліном
Комплекс стійкий , витримає навіть шалені ігри вашого улюбленця . Витримає вагу до 35 кг комплекс з поличками підходить для котиків , які люблять свій простір, та затишок , де можна заховатися,а також спостерігати за діями , які відбуваються навкруги
Виготовлення 5 робочих днів , запускаємо в роботу із задатком 1000 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 110 мм |
| Матеріал | Джут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 444 ₴


