
Матрас подушка на піддон 120*49*8
1 636 ₴
- В наявності
- Код: Мт120*49ф
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканина водовідштовхуюча
Паралон 8 см
Чохол на молнії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Поролон |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Застібка чохла | Блискавка |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 80 мм |
| Призначення | Для садових меблів |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 636 ₴




