
Шкільна парта " Трапеція НУШ"
2 727 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 110/51
Відправка з 22 квітня 2026Стільниця чотирикутної форми, що дозволяє ставити кілька столів поруч, комбінуючи різні варіанти розташування. Каркас опори виконаний з металевої труби, складається з чотирьох опор і підстави під стільницею. Опори виготовлені з труби квадратного перетину 25 × 25 мм, а підстава з труби квадратного перетину 20 × 20 мм, до яких кріпиться стільниця. Щоб уникнути механічних пошкоджень при зміні ростовой групи, на опорах встановлені пластикові втулки ковзання.
Стільниця виготовлена з екологічно чистої ДСП товщиною 16 мм класу Е1, призначеної для виготовлення дитячих меблів. Торці закромковані прорезиненим Т-профілем ,що забезпечує максимальний захист країв від вологи і механічних пошкоджень.
ДСП кольорових декорів: "Зелена вода", "Жовтий", При бажанні дані кольору можна замінити на будь-який інший колір ДСП. В цьому випадку вартість буде розраховуватися індивідуально, залежно від цінової категорії обраного декору. Ніжки столу телескопічної конструкції, що передбачає регулювання висоти в потрібному положенні за допомогою гвинтового з'єднання через технологічні отвори з кроком 60 мм.
Висота стільниці може фіксуватися на різних висотах, в залежності від необхідної ростової групи:
I - 580 мм
II - 640 мм
III - 700 мм
Ширина 1155 Глибина 510 Висота 580/640/700
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | Зростаючі столи |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1150 мм |
| Глибина столу | 510 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 580 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 700 мм |
- Ціна: 2 727 ₴




