Висота 30 см
Ширина 35см
Довжина 40 см
Чохол на молнії
Сходинки для домашніх улюбленців! Ідеальний варіант для забезпечення комфортного та безпечного доступу до дивану або ліжка
Підходить для:
- Маленьких і великих порід
- Старших собак і кішок
- Тварин з обмеженою рухливістю
Дбаємо про комфорт і безпеку ваших улюбленців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Велюр |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип обладнання | Трап |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальне | |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴





