
Сходинки для собачки 40*35*50 колір капучіно
1 537 ₴
- В наявності
- Код: 00180.35.13
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Підходить для ліжок до 55 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Відправка із задатком 300 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Наповнювач | Синтепон |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Велюр |
| Основні атрибути | |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴


