Безкоштовна доставка
-12%

Сходинки пандус трап для собак 40*40*55 світло сірий лівий
2 550 ₴
2 244 ₴
- В наявності
- Код: 00180.55.90
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 40 см
Довжина 55 см
Сходинки для домашніх улюбленців! Ідеальний варіант для забезпечення комфортного та безпечного доступу до дивану або ліжка
Підходить для:
- Маленьких і великих порід
- Старших собак і кішок
- Тварин з обмеженою рухливістю
Дбаємо про комфорт і безпеку ваших улюбленців
Відправка із задатком 300 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Гірка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розмір | S |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Загальне | |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244 ₴

