Безкоштовна доставка

Сходинки пандус для собачки. Чохол на молнії
1 273 ₴
- В наявності
- Код: 00180.30.мол кор
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 30 см
Ширина 35 см
Довжина 40 см
Чохол на молнії
Сходинки для домашніх улюбленців! Ідеальний варіант для забезпечення комфортного та безпечного доступу до дивану або ліжка
Підходить для:
- Маленьких і великих порід
- Старших собак і кішок
- Тварин з обмеженою рухливістю
Дбаємо про комфорт і безпеку ваших улюбленців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | S |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип обладнання | Гірка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 273 ₴



