Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Підходить для ліжок до 55 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Гірка |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Наповнювач | Синтепон |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Велюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴



