Висота 30 см
Ширина 35 см
Довжина 40 с
Висота сходинок 15 смГ
Глибина 20 см .
Верхня тканина - велюр з функцією антикіготь і антиковзання, боковинка гладенький велюр антикіготь . Вага сходинок 7 кг достатньо для того щоб не їздити по полу, коли собачка забігати е на них .
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки, Кролики |
| Матеріал | Текстиль |
| Вага упаковки | 7 кг |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Висота | 300 мм |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 40 см |
| Розмір | S |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴



