Осінній цінопад

Сходинки для собачки Акція
1 113 ₴
- В наявності
- Код: 00180.30.13
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 30 см
Ширина 35 см
Довжина 40 см
Колір на вибір.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Вид обладнання | Гірка |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 30 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Матеріал виготовлення | Велюр |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴



