
Трап для собачки горка сходинки
1 325 ₴
- В наявності
- Код: 00180.30.18
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 30 см
Ширина 35 см
Довжина 40 см
Висота сходинок 15 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Гірка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
| Загальне | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розмір | S |
| Матеріал | Текстиль |
| Вага паковання | 6 кг |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴
