Новинка

Сходинки пандус для собачок 40*35*50 . З'ємний чохол
1 909 ₴
- В наявності
- Код: 00180.35.12мол
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Верх антислизький велюр антикіготь , бік антикіготь
Можлива зміна кольору тканини.
Чохол з'ємний
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Гігантські, Середні |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 909 ₴



