
Лежанка для собак та котів М .70х50х20
від 2 323 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00571.70.50.М
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 70х50. Висота бортиків 20 см.
Виготовлений з меблевої тканини м'якої велюр.Усередині лежака є двостороння подушка, можна перевертати різними кольорами назовні або використовувати окремо як подушку.Як наповнювач йде холлофайбер. Він м'який і при цьому добре тримати форму
Відшиваємо під замовлення
Є великий вибір кольорів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 323 ₴
