Розмір дна 50*45 см
Висота 40 см
Ремінь з карабіном для нашої кімнати
Знімний чохол на подушку та на задній стінці автокрісла
Кріпиться до верхньої частини сидіння й навколо нього ременями з регулюванням
Тканина велюр антикіготь, тактильної приємної. Є в наявності різні кольори , виготовлення 1-2 дні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Автогамак для перевезення собак |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515 ₴









