
Диванчик для собачок Лежак для собачок
4 444 ₴
- В наявності
- Код: 00211
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір S
ЦІНА :4400грн
Розміри матрасика 50х40 см. Габарити 76x45x40 cm.
Розмір М
ЦІНА :5140грн
Розміри матраца 65х45 см. Габарити 94x50x43 см.
Розмір L
ЦІНА 6800грн
Розміри матраца 80х55 см. Габарити 110x60x45cm. 12
Розмір XL
ЦІНА : 7600
Розміри матраца 90х65 см. Габарити: 125x70x47 cm.
Запуск в роботу із задатком 2000 грн
Колір на вибір . Замовлення виготовляємо 7 робочих днів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 444 ₴



