Розмір S
ЦІНА : 3670грн
Розміри матрасика 50х40 см. Габарити 76x45x40 cm.
Розмір М
ЦІНА :4370 грн
Розмірі матраца 60х45 см. Габариті 94x50x43 см.
Розмір L
ЦІНА .5700грн
Розміри матраца 80х55 см. Габарити 110x60x45cm.
Розмір XL
ЦІНА : 6370
Розміри матраца 90х65 см. Габарити: 125x70x47 cm.
Колір на вибір . Замовлення виготовляємо 7 робочих днів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | S |
| Розміри | |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 707 ₴

