Обивка ковролін. Діаметр 40 см. Загальна висота 70 см. Ціна 1680 грн.
Можливий варіант: діаметр 55 см. Висота 100 см. Ціна 1920 грн.
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал | Джут |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 424 ₴

