
Великий ігровий комплекс для Ваших котиків
19 695 ₴
- В наявності
- Код: 00169
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 200 см. Основа 120х60 см.
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 695 ₴
