Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Виготовлення до 3 робочих днів.
Можлива зміна кольору тканини. Оббивка ковроліном +30% до вартості.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴



