
Сходинки для собачки
1 537 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00180.4.21
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 10 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Велюр |
| Наповнювач | Синтепон |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴



