
Сходинки для собачки Акція
1 325 ₴
- В наявності
- Код: 00180.30.90
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 30 см
Ширина 35 см
Довжина 40 см
Колір на вибір.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴
