
Ігровий комплекс. Оббивка ковролін
4 798 ₴
- В наявності
- Код: 00145.110
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 60*60 см
Висота 100 см
Колір на вибір. Оббивка килимом.
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 798 ₴

