
Лежанка для собак та котів М 70*50*18
від 2 323 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00571.70.50.М
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір лежанки 70*50 висота бортиків 18 см
Спальне місце 60*40
Виготовлений з меблевої тканини м'якої велюр. Тканина легко чистити від шерсті та прати в машинці. Усередині лежака є двостороння подушка, можна перевертати різними сторонами назовні або використовувати окремо як подушку. Як наповнювач йде холлофайбер. Він м'який і при цьому добре тримати форму Відшиваємо під замовлення 2 Роб дніЄ великий вибір кольорів
Товар що на фото є в наявності , інші розміри та кольори , краще узгодити перед замовленням 0664507997
Сделан из мебельной ткани мягкой велюр. Ткань легко чистится от шерсти и стирается в машинке.
Внутри лежака есть двухсторонняя подушка, можно переворачивать разными фактурами наружу, или использовать отдельно как подушку.
В качестве наполнителя идет холлофайбер. Он мягенький и при этом хорошо держить форму
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 323 ₴

